Header Ads Widget

Responsive Advertisement

ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α2 «ΉΤΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ»

Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Απόλλωνα Πατρών ηττήθηκε εκτός έδρας με 3-0 στα σετ

Καθόλου καλή εμφάνιση δεν είχε η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Απόλλωνα Πατρών η οποία ηττήθηκε εκτός έδρας με 3-0 στα σετ από την Ηλιούπολη στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής βόλεϊ γυναικών.

Πιο συγκεκριμένα η Πατρινή ομάδα βρέθηκε να είναι χειρότερη στα σημεία από την Ηλιούπολη με αποτέλεσμα να αντικρίσει την ήττα.
Η ομάδα της Λεγάτου, πάλεψε αρκετά στο δεύτερο σετ το οποίο έχασε στις λεπτομέρειες αφού η Ηλιούπολη ήταν με «όπλα» την καλή της υποδοχή, το σέρβις της καθώς και την επίθεση της κατάκτησε τη νίκη με 3-0.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Λυκογιάννη): Μπόκα, Ξένου, Σιώρη, Θώδη, Μαρκοπούλου, Νικολαΐδη, (Σημαντήρη), Μύριλα (λ), Μαγγίνα, Ευθυμιοπούλου.
ΑΠΟΛΛΩΝ (Λεγάτου): Σπηλιωτοπούλου, Νικολακοπούλου, Μιχοπούλου, Μποτσάκη, Ε. Κόλλια, Γκουβίτσου, (Κουμανίδου), Μπακλέση, Ν. Κόλλια, Σούλη, Παπαγιάννη, Θεοδωροπούλου.